• -70,00 zł

Kamienne duże dildo - zielony awenturyn

429,00 zł
359,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto

Duże dildo poprawia życie erotyczne, wzmacnia mięśnie dna miednicy, łagodzi skutki PMS czy nietrzymania moczu. Łączy się z kobiecą energią przywracając jej równowagę wewnętrzną. Kamień, z którego jest wykonane - zielony awenturyn, ma działanie uspokajające. Koi nasze nerwy i niweluje lęki.

Kamienne dilda są łatwe w utrzymaniu higieny. Myjemy je wodą z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dildo jest najstarszym gadżetem erotycznym świata. To właśnie z kamienia tworzono pierwsze dilda. Wracamy do tradycji. Dildo zostało stworzone specjalnie do pobudzania kobiecego punktu G.  Duże dildo jest stworzone dla wymagających kobiet. 

Kamienne dildo warto wykorzystać do zabaw z temperaturą. W zależności od nastroju możesz je ogrzać bądź schłodzić, za każdym razem uzyskując ekscytujące wrażenia. Można ogrzać je ciepłą wodą (lub wilgotnym ręcznikiem), by uzyskać efekt rozluźniający mięśnie. Można też dla odmiany schłodzić dildo w lodówce lub pod strumieniem zimnej wody.

Minerał z jakiego jest to dildo zbudowane, zielony awenturyn, ma działanie uspokajające. Koi nasze nerwy i niweluje lęki. Znany jest też jako „magnes na szczęścia” lub Kamień Możliwości”. Przyciąga powodzenie i pieniądze. Polecany osobom starającym się o dziecko. To kamień o uspokajającym wpływie. Odpędza zmęczenie i poprawia nastrój. Pokonuje nasze lęki i obawy. Polecany szczególnie dla osób, które mają złe doświadczenia seksualne, i chcą poprawić komfort psychiczny i fizyczny związany z seksem. Zielony awanturyn dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie.

Rozmiar: 17.5x4x2.2cm

17 Przedmioty

Specyficzne kody