• -70,00 zł

Kamienne wygięte dildo - zielony awenturyn

569,00 zł
499,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto

Dildo wykonane z zielonego awenturynu - kamienia o uspokajającym działaniu, wyciszającym nasze lęki i obawy. Służy do pobudzania kobiecego punktu G. Jego kształt został zaprojektowany z myślą dawaniu kobietom jak największej przyjemności. 

Kamienne dilda są łatwe w utrzymaniu higieny. Myjemy je wodą z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dildo jest najstarszym gadżetem erotycznym świata. To właśnie z kamienia tworzono pierwsze dilda. Wracamy do tradycji. Wygięte dildo zostało stworzone specjalnie do pobudzania kobiecego punktu G. Sekretem jego budowy jest asymetryczny kształt, dzięki któremu punkt G można stymulować na kilka odmiennych sposobów. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że dildo doskonale leży w dłoni, zaś jego masywność (waży aż 400 g) ułatwia osiągnięcie odpowiedniego nacisku na wrażliwe części pochwy. Jego rozmiary: 17.5x4x2.2cm.

 

Kamienne dildo warto wykorzystać do zabaw z temperaturą. W zależności od nastroju możesz je ogrzać bądź schłodzić, za każdym razem uzyskując ekscytujące wrażenia. Można ogrzać je ciepłą wodą (lub wilgotnym ręcznikiem), by uzyskać efekt rozluźniający mięśnie. Można też dla odmiany schłodzić dildo w lodówce lub pod strumieniem zimnej wody.

 

Materiałem z jakiego jest wykonane to dildo jest zielony awenturyn - kamień wyciszający nasze lęki, wpływający na nas relaksująco i uspokajająco. Znany jest też jako „magnes na szczęście” lub Kamień Możliwości”. Przyciąga powodzenie i pieniądze. Polecany osobom starającym się o dziecko. To kamień o uspokajającym wpływie. Odpędza zmęczenie i poprawia nastrój. Pokonuje nasze lęki i obawy. Polecany szczególnie dla osób, które mają złe doświadczenia seksualne, i chcą poprawić komfort psychiczny i fizyczny związany z seksem. Zielony awanturyn dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie.

8 Przedmioty

Specyficzne kody