• -70,00 zł

Korek analny (plug) - czarny obsydian

429,00 zł
359,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto

Plug analny - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostarcza przyjemność i podniecenie. Może służyć przygotowaniu do stosunku analnego, ale może też być noszony na co dzień. Zatyczkę umieszcza się w odbytnicy, by dostarczać przyjemności i podniecenia. Może służyć przygotowaniu do stosunku analnego. Średnica korka: do 3 cm.

Kamienne korki są łatwe w utrzymaniu higieny. Myjemy je wodą z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE! 

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Plug analny pomaga odkryć dodatkowe przyjemności związane z seksem analnym. Problemem okazuje się tutaj nie tylko bariera psychiczna, ale również ból czy krwawienie spowodowane podrażnieniem mięśnia zwieracza odbytu. Używanie korków analnych pozwala zapobiec tego typu nieprzyjemnościom.

Czarny Obsydian jest przepięknym kamieniem o wysokim połysku i gładkiej strukturze, przez co wydaje się być dedykowany osobom ceniącym elegancję i nowoczesność. Kamień ten wspomaga cierpliwość i przynosi harmonię. Usuwa blokady psychiczne. 

Obsydian posiada właściwości magiczne. Kamień ten wyzwala wyjątkową moc ochronną. Pochłania złą energię zarówno z zewnątrz, neutralizując ją i wydalającDzięki temu chroni przez negatywnymi wpływami i myślami innych ludzi, przekierowując je z powrotem do nich. Tak samo chroni przed złą energią z wnętrza, wynikającą z braku pewności siebie, wahaniami wiary we własne możliwości czy dręczącymi myślami. Pomaga się oczyścić i wchłaniać pozytywne wibracjeEnergia obsydianu pomaga osiągać spokój i równowagę, a także motywować do działania, realizacji własnych celów i zdobywania nowych umiejętności, bez wątpienia w swoje możliwości.

20 Przedmioty

Specyficzne kody