• -70,00 zł

Kamienne wygięte dildo - czarny obsydian

569,00 zł
499,00 zł Zniżka 70,00 zł
Brutto

Dildo służy do pobudzania kobiecego punktu G. Jego kształt został zaprojektowany z myślą dawaniu kobietom jak największej przyjemności. Kamień, z  którego jest zrobiony - czarny obsydian charakteryzuje wysoki połysk  i gładka struktura. Kamień ten wspomaga cierpliwość i przynosi harmonię. 

Kamienne dilda są łatwe w utrzymaniu higieny. Myjemy je wodą z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dildo jest najstarszym gadżetem erotycznym świata. To właśnie z kamienia tworzono pierwsze dilda. Wracamy do tradycji. Wygięte dildo zostało stworzone specjalnie do pobudzania kobiecego punktu G. Sekretem jego budowy jest asymetryczny kształt, dzięki któremu punkt G można stymulować na kilka odmiennych sposobów. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że dildo doskonale leży w dłoni, zaś jego masywność (waży aż 400 g) ułatwia osiągnięcie odpowiedniego nacisku na wrażliwe części pochwy. Jego rozmiary: 17.5x4x2.2cm.

Kamienne dildo warto wykorzystać do zabaw z temperaturą. W zależności od nastroju możesz je ogrzać bądź schłodzić, za każdym razem uzyskując ekscytujące wrażenia. Można ogrzać je ciepłą wodą (lub wilgotnym ręcznikiem), by uzyskać efekt rozluźniający mięśnie.

Czarny Obsydian jest przepięknym kamieniem o wysokim połysku i gładkiej strukturze, przez co wydaje się być dedykowany osobom ceniącym elegancję i nowoczesność. Kamień ten wspomaga cierpliwość i przynosi harmonię. Usuwa blokady psychiczne. 

Obsydian posiada właściwości magiczne. Kamień ten wyzwala wyjątkową moc ochronną. Pochłania złą energię zarówno z zewnątrz, neutralizując ją i wydalającDzięki temu chroni przez negatywnymi wpływami i myślami innych ludzi, przekierowując je z powrotem do nich. Tak samo chroni przed złą energią z wnętrza, wynikającą z braku pewności siebie, wahaniami wiary we własne możliwości czy dręczącymi myślami. Pomaga się oczyścić i wchłaniać pozytywne wibracjeEnergia obsydianu pomaga osiągać spokój i równowagę, a także motywować do działania, realizacji własnych celów i zdobywania nowych umiejętności, bez wątpienia w swoje możliwości.

15 Przedmioty

Specyficzne kody