• -60,00 zł

Dildo kamienne wąskie (masażer) - kwarc mleczny

359,00 zł
299,00 zł Zniżka 60,00 zł
Brutto

Wąskie dildo z kwarcu mlecznego ma właściwości energetyzujące. Wąskie dildo zostało stworzone dla osób, które boją się bólu przy penetracji pochwy, które dopiero rozpoczynają współżycie, albo nie lubią za dużego ucisku. Dildo poprawia życie erotyczne, wzmacnia mięśnie dna miednicy, łagodzi skutki PMS czy nietrzymania moczu. Łączy się z kobiecą energią przywracając jej równowagę wewnętrzną. Można je stosować waginalnie, jak i analnie.

Kamienne dilda są łatwe w utrzymaniu higieny. Myjemy je wodą z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dildo jest najstarszym gadżetem erotycznym świata. To właśnie z kamienia tworzono pierwsze dilda. Dildo poprawia życie erotyczne, wzmacnia mięśnie dna miednicy, łagodzi skutki PMS czy nietrzymania moczu. Łączy się z kobiecą energią przywracając jej równowagę wewnętrzną. Małe dilda polecane są osobom, które odczuwają ból podczas penetracji, i nie lubią za dużego ucisku. Można też stosować analnie. 

Kwarc mleczny to biały kamień, który odnawia naszą wewnętrzną energię. Polecany jest w celu załagodzenia stresu i wzmocnienia organizmu. Kamień ten poprawia nastrój i pomaga zachować spokój i zaufanie. Wspiera naszą wewnętrzną równowagę emocjonalną. Jego delikatna wibracja energetyczna stymuluje naszą intuicję, zachęcając do podejmowania twórczych działań i poszerzania horyzontów. Kamień ten pomaga odkryć w sobie głęboką radość z życia codziennego i odczuwać przyjemność z chwili obecnej.

Kamienne dildo warto wykorzystać do zabaw z temperaturą. W zależności od nastroju możesz je ogrzać bądź schłodzić, za każdym razem uzyskując ekscytujące wrażenia. Można ogrzać je ciepłą wodą (lub wilgotnym ręcznikiem), by uzyskać efekt rozluźniający mięśnie. Można też dla odmiany schłodzić dildo w lodówce lub pod strumieniem zimnej wody. 

Rozmiar: 17.5x2.6x1.6cm

10 Przedmioty

Specyficzne kody