• -50,00 zł

Zestaw 3 jajek yoni - zielony awenturyn

199,00 zł
149,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Jajka Yoni wykonane z awenturynu - kamienia o uspokajającym działaniu. Przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla. Jajka stymulują również energię seksualną. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości.

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Jajeczka myjemy w wodzie z mydłem, w ciepłej lub gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród. Są one też rewelacyjne do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Poza tym jajka stymulują energię seksualną. Zielony awenturyn, z którego są stworzone, to tzw. „magnes na szczęście” lub „Kamień Możliwości”. Kamień ten ma uspokajający  wpływ, odpędza zmęczenie i poprawia nastrój. Pokonuje nasze lęki i obawy. Polecany szczególnie dla osób, które mają złe doświadczenia seksualne, i chcą poprawić komfort psychiczny i fizyczny związany z seksem. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie.

Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości (45x30mm,40x25mm,30x20mm) spakowane w półprzezroczystą sakiewkę. Wraz ze wzrostem mięśni Kegla, możemy jajeczka wymieniać od największego do najmniejszego, i wracać do większego, gdy czujemy taką potrzebę.

Zielony awanturyn – znany też jako „magnes na szczęście” lub „Kamień Możliwości”. Przyciąga powodzenie i pieniądze. Polecany osobom starającym się o dziecko. To kamień o uspokajającym wpływie. Odpędza zmęczenie i poprawia nastrój. Pokonuje nasze lęki i obawy. Polecany szczególnie dla osób, które mają złe doświadczenia seksualne, i chcą poprawić komfort psychiczny i fizyczny związany z seksem. Zielony awanturyn dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie.

20 Przedmioty

Specyficzne kody