• -50,00 zł

Zestaw 3 jajek yoni - kwarc różowy

199,00 zł
149,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Jajka Yoni wykonane z kwarcu różowego - kamienia miłości, przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości. (Możliwość kupienia pojedynczego jajka w oddzielnej ofercie).

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Jajeczka myjemy w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego, są przeznaczone do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród. Są one też rewelacyjne do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Poza tym jajka stymulują energię seksualną. Kwarc Różowy, z którego są wykonane, jest jednym z najładniejszych kamieni z grupy kwarców. Jest kamieniem miłości. Minerał ten ułatwia budowanie pełnych relacji, i budowanie zaufania. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości (45x30mm,40x25mm,30x20mm), i wraz ze wzrostem mięśni, możemy wymieniać jajka: jeśli czujemy, że bez problemu utrzymujemy największe jajko, zmieniamy je na mniejsze, aż do najmniejszego. Każde jajeczko ma dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do każdego zestawu dołączone są sznureczki.

Kwarc różowy – „Kamień Miłości”. Minerał ten pomaga zbudować zaufanie do drugiej osoby. Przyciąga miłość, zapewnia powodzenie i szczęście w związku. Pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie.  jest niezwykle pomocny w przypadku stanów lękowych, przy bólach serca, traumie, poczuciu krzywdy i lęku. Kryształ ten od wieków wykorzystywany jest jako AMULET. Swój niecodzienny kolor zawdzięcza dwóm pierwiastkom: tytanu i manganu, które w zależności od proporcji nadają mu barwę jasną, średnio różową lub intensywną.

24 Przedmioty

Specyficzne kody