• -50,00 zł

Zestaw 3 jajek yoni - kwarc mleczny

199,00 zł
149,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Jajka yoni z kwarcu mlecznego przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla przed planowanym zajściem w ciążę, by wspomóc poród oraz do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Jajka również stymulują energię seksualną. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości.

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Jajeczka myjemy w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego, są przeznaczone do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród. Są one też rewelacyjne do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Poza tym jajka stymulują energię seksualną. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości (45x30mm,40x25mm,30x20mm), i wraz ze wzrostem mięśni, możemy wymieniać jajka: jeśli czujemy, że bez problemu utrzymujemy największe jajko, zmieniamy je na mniejsze, aż do najmniejszego. 

Kwarc mleczny, z którego wykonane są te jajeczka, to biały kamień, który odnawia naszą wewnętrzną energię. Polecany jest w celu załagodzenia stresu i wzmocnienia organizmu. Kamień ten poprawia nastrój i pomaga zachować spokój i zaufanie. Wspiera naszą wewnętrzną równowagę emocjonalną. Jego delikatna wibracja energetyczna stymuluje naszą intuicję, zachęcając do podejmowania twórczych działań i poszerzania horyzontów. Kamień ten pomaga odkryć w sobie głęboką radość z życia codziennego i odczuwać przyjemność z chwili obecnej.

10 Przedmioty

Specyficzne kody