• -50,00 zł

Zestaw 3 jajek yoni - fioletowy ametyst

209,00 zł
159,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto

Jajka Yoni wykonane z ametystu przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla przed planowanym zajściem w ciążę, by wspomóc poród oraz do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Jajka również stymulują energię seksualną. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości. 

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Jajeczka myjemy w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego, są przeznaczone do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród. Są one też rewelacyjne do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Poza tym jajka stymulują energię seksualną. Zestaw składa się z 3 sztuk jajek różnej wielkości (45x30mm,40x25mm,30x20mm), i wraz ze wzrostem mięśni, możemy wymieniać jajka: jeśli czujemy, że bez problemu utrzymujemy największe jajko, zmieniamy je na mniejsze, aż do najmniejszego.

Fioletowy ametyst, z którego są wykonane te jajka yoni, daje przekroczenie progu namiętności i wejście w krainę doskonałych idei, głębokich i mistycznych przeżyć. Pozwala przezwyciężyć złudzenia i iluzje, i odłącza nas od cierpienia. Harmonizuje życie erotyczne i prowadzi do osiągnięcia większej jedności zarówno z partnerem, jak i z życiem. Ametyst otwiera nas na życiowe tajemnice, których sam umysł nie jest w stanie objąć. Ametyst to kamień harmonii i relaksu, który pomaga się wyciszyć. Warto używać go wieczorami, przed snem. Pomaga przyciągnąć siły wyższe wspierając intuicję i medytację. Jego regularne stosowanie pozwoli złagodzić infekcje bakteryjne oraz wirusowe, a także wspomóc detoksykację organizmu. Ametyst jest niezwykle silnym kamieniem uzdrawiającym duchowo. Jest to jeden z najcenniejszych minerałów. ­­­

8 Przedmioty

Specyficzne kody