Jedno jajko (kulka) yoni-zielony awenturyn. Rozmiary:S,M,L

49,00 zł
Brutto

Jajka Yoni wykonane zielonego awenturynu - kamienia, który wycisza nasze lęki, przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla przed planowanym zajściem w ciążę, by wspomóc poród oraz do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Jajka stymulują też energię seksualną.

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Jajeczka myjemy w wodzie z mydłem, w ciepłej, albo gorącej wodzie, ale nie wrzącej, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród. Są one też rewelacyjne do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Poza tym jajka stymulują energię seksualną. 

Można zamówić u nas zestaw 3 jajeczek różnej wielkości, co wychodzi korzystniej cenowo: https://ohstone.pl/jajka-yoni/24-zestaw-yoni-eggs-awenturyn.html. Wraz ze wzrostem mięśni Kegla, możemy jajeczka wymieniać od największego do najmniejszego, i wracać do większego, gdy czujemy taką potrzebę. Albo można kupić jedno jajeczko w wybranym rozmiarze:

- rozmiar S (small), przeznaczone dla kobiet, które pragną pozbyć się wewnętrznego napięcia, i które dotąd nie używały kulek waginalnych. Dostępne w różnych kolorach różnych mocach energetycznych.

- rozmiar M (medium) przeznaczone jest dla kobiet już współżyjących, tez takich, które miały już doświadczenie z jajkami yoni o mniejszym rozmiarze. Ich rozmiar i waga jest odczuwalna przez pochwę.

- rozmiar L (large) to największe jajko, przeznaczone dla kobiet po porodach, dłużej współżyjących, czy też potrzebujących większych jajeczek by czuć kontakt ze swoją yoni. 

Zielony awanturyn – znany też jako „magnes na szczęście” lub „Kamień Możliwości”. Przyciąga powodzenie i pieniądze. Polecany osobom starającym się o dziecko. To kamień o uspokajającym wpływie. Odpędza zmęczenie i poprawia nastrój. Pokonuje nasze lęki i obawy. Polecany szczególnie dla osób, które mają złe doświadczenia seksualne, i chcą poprawić komfort psychiczny i fizyczny związany z seksem. Zielony awanturyn dodaje pewności siebie, zwiększa energię, oraz prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Zwiększa kreatywność, cierpliwość, przynosi spokój i daje ukojenie.

Zachęcamy do dokupienia pudełeczek na jajeczka: https://ohstone.pl/sklep/66-pudeleczka-na-jajka-yoni.html

Można zamówić u nas zestaw 3 jajeczek różnej wielkości co wychodzi korzystniej cenowo (45x30mm,40x25mm,30x20mm) - proszę wtedy wyszukać pozycji zestawu jajeczek. Wraz ze wzrostem mięśni Kegla, możemy jajeczka wymieniać od największego do najmniejszego, i wracać do większego, gdy czujemy taką potrzebę. 

15 Przedmioty

Specyficzne kody