Jedno jajko (kulka) yoni - czarny obsydian. Rozmiary: S,M,L

49,00 zł
Brutto

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego - czarnego obsydianu, który charakteryzuje się wysokim połyskiem i gładką strukturą, przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla.

Do wyboru rozmiar - S, M, L (więcej w opisie produktu).

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Jajeczka myjemy w wodzie z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród. Są one też rewelacyjne do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Poza tym jajka stymulują energię seksualną. Każde jajeczko ma dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do każdego jajeczka dołączone są sznureczki. Wskazana jest wymiana na nowe po każdym użyciu. Same jajka należy myć w gorącej, nie wrzącej wodzie, żeby nie uległy pęknięciu. Są trzy wymiary do wyboru: 

- rozmiar S (small), przeznaczone dla kobiet, które pragną pozbyć się wewnętrznego napięcia, i które dotąd nie używały kulek waginalnych. Dostępne w różnych kolorach różnych mocach energetycznych.

- rozmiar M (medium) przeznaczone jest dla kobiet już współżyjących, tez takich, które miały już doświadczenie z jajkami yoni o mniejszym rozmiarze. Ich rozmiar i waga jest odczuwalna przez pochwę.

- rozmiar L (large) to największe jajko, przeznaczone dla kobiet po porodach, dłużej współżyjących, czy też potrzebujących większych jajeczek by czuć kontakt ze swoją yoni. 

Jajeczko ma dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczka dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu.

Czarny obsydian – wspomaga cierpliwość i przynosi harmonię. Ma gładką i błyszczącą strukturę przez co wydaje się być dedykowany osobom ceniącym elegancję i nowoczesność. Obsydian posiada również właściwości magiczne. Kamień ten wyzwala wyjątkową moc ochronną. Pochłania złą energię zarówno z zewnątrz, neutralizując ją i wydalającDzięki temu chroni przez negatywnymi wpływami i myślami innych ludzi, przekierowując je z powrotem do nich. Tak samo chroni przed złą energią z wnętrza, wynikającą z braku pewności siebie, wahaniami wiary we własne możliwości czy dręczącymi myślami. Pomaga się oczyścić i wchłaniać pozytywne wibracjeEnergia obsydianu pomaga osiągać spokój i równowagę, a także motywować do działania, realizacji własnych celów i zdobywania nowych umiejętności, bez wątpienia w swoje możliwości.

 

Zachęcamy do dokupienia pudełeczek na jajeczka: https://ohstone.pl/sklep/66-pudeleczka-na-jajka-yoni.html

Można zamówić u nas zestaw 3 jajeczek różnej wielkości, co wychodzi korzystniej cenowo (45x30mm,40x25mm,30x20mm) - proszę wtedy wyszukać pozycji zestawu jajeczek. Wraz ze wzrostem mięśni Kegla, możemy jajeczka wymieniać od największego do najmniejszego, i wracać do większego, gdy czujemy taką potrzebę. 

15 Przedmioty

Specyficzne kody