Jedno jajko (kulka) yoni - kwarc mleczny. Rozmiary: S,M,L

49,00 zł
Brutto

Jajka yoni z kwarcu mlecznego mają właściwości energetyzujące. Przeznaczone są do ćwiczeń mięśni Kegla. Jajka stymulują także energię seksualną. 

Do wyboru rozmiar - S, M, L 

Jajeczka mają dziurkę, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego zainstalowania sznureczka w celu łatwiejszego wyjmowania. Do jajeczek dołączany jest sznureczek, ale zalecamy wymianę sznureczka przy każdym użyciu. Kamienne jajeczka są łatwe w utrzymaniu higieny. Myjemy je wodą z mydłem, w gorącej, ale nie wrzącej wodzie, żeby nie pękły.

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jajka Yoni wykonane z kamienia naturalnego, są przeznaczone do ćwiczeń mięśni Kegla – czyli mięśni dna miednicy. Mięśnie te podtrzymują macicę oraz kontrolują pęcherz moczowy i mają znaczący wpływ na doznania seksualne. Wraz z wiekiem mięśnie Kegla wiotczeją i stają się słabe, dlatego tak ważne są ich ćwiczenia. Są one idealne do wzmocnienia mięśni macicy przed planowanym zajściem w ciążę, bardzo ułatwiają poród, i sprawdzają się rewelacyjnie do regeneracji mięśni po porodzie po okresie połogu. Proponujemy trzy wymiary do wyboru: 

- rozmiar S (small), przeznaczone dla kobiet, które pragną pozbyć się wewnętrznego napięcia, i które dotąd nie używały kulek waginalnych. dostępne w różnych kolorach różnych mocach energetycznych.

- rozmiar M (medium) przeznaczone jest dla kobiet już współżyjących, tez takich, które miały już doświadczenie z jajkami yoni o mniejszym rozmiarze. Ich rozmiar i waga jest odczuwalna przez pochwę.

- rozmiar L (large) to największe jajko, przeznaczone dla kobiet po porodach, dłużej współżyjących, czy też potrzebujących większych jajeczek by czuć kontakt ze swoją yoni. 

Kwarc mleczny, z jakiego to minerału są wykonane proponowane jajeczka to biały kamień, który odnawia naszą wewnętrzną energię. Polecany jest w celu załagodzenia stresu i wzmocnienia organizmu. Kamień ten poprawia nastrój i pomaga zachować spokój i zaufanie. Wspiera naszą wewnętrzną równowagę emocjonalną. Jego delikatna wibracja energetyczna stymuluje naszą intuicję, zachęcając do podejmowania twórczych działań i poszerzania horyzontów. Kamień ten pomaga odkryć w sobie głęboką radość z życia codziennego i odczuwać przyjemność z chwili obecnej. Wspiera naszą wewnętrzną równowagę emocjonalną. Jego delikatna wibracja energetyczna stymuluje naszą intuicję, zachęcając do podejmowania twórczych działań i poszerzania horyzontów. Kamień ten pomaga odkryć w sobie głęboką radość z życia codziennego i odczuwać przyjemność z chwili obecnej.

14 Przedmioty

Specyficzne kody