• Wyprzedaż!
 • -20,00 zł

Masażer, roller, wałek do twarzy z niebieskiego opalu

79,00 zł
59,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto

Masażer do twarzy z kamienia szlachetnego jakiem jest opal wspomaga krążenie krwi twarzy dając ulgę i wspomagając jej wygląd.

Jesteśmy bezpośrednim importerem kamieni szlachetnych służących do masażu.

Posiadamy najbogatszą ofertę w Polsce i doskonałą cenę za najlepszą jakość!

Nasz roller jest łatwy higienie - wystarczy go umyć w ciepłej wodzie z mydłem (nie wrzącej, żeby nie spowodować ewentualnego pęknięcia kamienia).

Nasze produkty są ECO. Każdy kamień ma unikalny wzór i zawiera naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Każdy jest NIEPOWTARZALNY. Stanowi IDEALNY PREZENT dla KOGOŚ TOBIE BLISKIEGO, albo - dla CIEBIE!

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Masażer do twarzy z kamienia szlachetnego pełni pielęgnacyjną funkcję:

 • znosi obrzęki i opuchnięcia twarzy i okolic oczu
 • poprawia krążenie limfy
 • przyczynia się do polepszenia metabolizmu tkanek zwiększając ich dotlenienie
 • poprawia owal twarzy
 • wygładza zmarszczki
 • zmniejsza wydzielanie sebum
 • przyjemnie chłodzi
 • poprawia koloryt skóry
 • usuwa oznaki zmęczenia
 • przynosi ukojenie

Opal to kamień szlachetny, w pełni naturalny, bez barwników, który ma właściwości wygładzające, rozjaśniające i ożywiające. Szczególnie polecany dla poprawy wyglądu podpuchniętych oczu. Opal to kamień magiczny - przynosi szczęście i ma właściwości zdrowotne. Jest to unikatowy kamień i jeden z najdroższych kamieni na świecie uważany za amulet szczęścia. Niegdyś wierzono, że opal jest darem niebios, który spadł na ziemię w świetlistych błyskach.Ten piękny masażer do twarzy to najlepsze narzędzie do pielęgnacji twarzy, które poprawia elastyczność skóry w ciągu kilku sekund. Stanowi on także piękną ozdobę naszej łazienki.

Kamiennych masażerów do twarzy używamy na świeżo oczyszczoną skórę, bez żadnych kosmetyków, gdyż sam kamień szlachetny ma właściwości pielęgnacyjne. Ewentualnie można użyć olejek lub krem pod oczu dla lepszego poślizgu i mocniejszego odczuwania masażu. Dla większego efektu chłodzenia, można wsadzić wałeczek przed użyciem do lodówki.

Masowanie twarzy zaczynamy od środka twarzy, wykonując ruchy na zewnątrz, w kierunku węzłów chłonnych. Najpierw roluj czoło, zaczynając od jego środka w kierunku skroni. Później przejdź od skroni w dół, sięgając do ucha. W kolejnym kroku zajmij się policzkami. Zacznij od miejsca przy skrzydełkach nosa i kieruj się do ucha. Trzymaj się zasady od wewnątrz na zewnątrz. Podobnie postępujemy ze skórą na brodzie i pod oczami. W tym miejscu użyj mniejszego kamyczka na rollerze i kontroluj swój ucisk, aby nie był za mocny, ponieważ skóra pod oczami jest niezwykle delikatna i cienka, więc łatwo o siniaka. Nie zapominajmy również o szyi i dekolcie.

Wszystkie kamienie w naszych masażerach mają unikalny wzór, i zawierają naturalne rysy ukryte pod oszlifowaną powierzchnią. Opal biały ma lekkie zabarwienie niebiesko-błękitne, a pod wplywem światłem potrafi się słonecznie rozświetlić. 

Długość: 14,5 cm.

9 Przedmioty

Specyficzne kody